صفحه اصلي ارتباط با ما درباره ما نظرات

وب سايت شهر قهدريجان

 

مراسم افتتاحیه وب سایت شهر قهدریجان

در این مراسم که از طرف اعضای گروه وب سایت قهدریجان برگزار شد ابتدا ریاست محترم شورای شهر،آقای جعفرزاده به بیان صحبت هائی پیرامون روند پیشرفت اینترنت در شهرومشکلات موجود در این زمینه پرداختند واز اینکه با همت جوانان شهر طی گذشت کمتراز یک سال از ورود اینترنت به شهر،وب سایت شهر راه اندازی گردیده ابراز رضایت نموده و از اعضای گروه وب سایت قدردانی  نمودند.

 

سپس آقای سَرخاب مسئول روابط عمومی شهرداری قهدریجان به نیابت از مسئولین شهرداری از دست اندرکاران سایت قدردانی نموده وبه بیان دلایل عدم راه اندازی وب سایت شهرداری قهدریجان پرداختند و ابراز امیدواری کردند که این وب سایت نیز به زودی راه اندازی خواهد گردید.

در ادامه نیز حجت الاسلام سید محمد تقی هاشمی امام جماعت مسجد شهید بهشتی  سخنانی پیرامون اهمیت توجه به چنین اقداماتی در شهر پرداخته واهمیت  معرفی مردم خیر و نیکوکارقهدریجان را که تاکنون کمتر به آن توجه شده است را خاطر نشان نمودند.

 

 

در این مراسم یکی از اعضای گروه وب سایت نیز به بیان چگونگی راه اندازی سایت و بیان اهداف وبرنامه های گروه پرداخته واز مسئولین وهمشهریان دعوت نمودند که با حمایت و یاری خود گروه را درادامه این روند وارائه مطالب کامل تر در سایت یاری نمایند.

همچنین معرفی اجمالی ای نیز از قسمت های مختلف سایت توسط ایشان صورت گرفت.

 

 

 

 

در پایان نیز  حجت الاسلام غلامی امام جماعت مسجد صاحب الزمان نیز لزوم توجه بیشتر به امور فرهنگی واستفاده از استعداد جوانان شهر را خاطر نشان نموده وتوجه بیشتر در این زمینه را خواستار شدند و با ورود به وب سایت قهدریجان در شبکه جهانی اینترنت اقدام به راه اندازی رسمی سایت نمودند.