صفحه اصلي ارتباط با ما درباره ما نظرات

وب سايت شهر قهدريجان

 
 گزارش فعالیت تابستانه کانون فرهنگی هنری عاشقان مهدی (عج) و مهد قرآن کریم قهدریجان

امسال نیز همچون سالهای گذشته کلاسهای این مرکز با استقبال عمومی روبرو شده است.تا جائی که حتی مسئولین محترم مهد قرآن با کمبود مکان برای کلاسها مواجه شدند.

شایان ذکر است که این کلاسها در دوگروه خواهران و برادران شامل کلاسهای قرآنی ,علمی فرهنگی و هنری تشکیل می شود که آمار آن بشرح ذیل مبیاشد.

 قسمت برادران :

کلاسهائی از قبیل حفظ قرآن , روخوانی , معارف , تجوید , حدیث و قصه , اخلاق , قضاوتهای حضرت علی (ع) , خوشنویسی , نقاشی , زبان , استخر ( بصورت رایگان ) , فوتبال , تنیس روی میز  و ...

 آمار افراد در این گروه در حدود 165  نفر که در هفته در 62  کلاس سازماندهی شده و 8  استاد مجرب نیز به ایشان آموزشهای لازم را می دهند .

قسمت خواهران :

 در این قسمت کلاسها شامل دو بخش می گردد :

 شکوفه های قرآنی :  

   مخصوص کودکان زیر هفت سال در این بخش سه کلاس حفظ موضوعی بصورت قصه , بازی و تفریح و توجیه والدین  توسط اساتیدی که دوره های مخصوص را طی نموده اند  برقرار میباشد.

  هفت سال به بالا :  

  در این بخش نیز کلاسهائی از قبیل حفظ قرآن , روخوانی , معارف ,  حدیث و قصه , اخلاق ,  نقاشی , تنیس روی میز , مفاهیم قرآنی , احکام , خطاطی , خیاطی و ... بر قرار میباشد.

   آمار افراد در این گروه در حدود 200  نفر است که در هفته در  87  کلاس سازماندهی شده و  22  استاد مجرب نیز به ایشان آموزشهای لازم را می دهند .

 لازم به ذکر است برنامه های جنبی مشترک هر دو گروه شامل فیلم , مسابقه , اردوهای داخل استانی و مشهد مقدس می باشد.