آغاز خرید تضمینی گندم در شهرستان فلاورجان

16 خرداد 1399
(0 رای‌ها)
Author :  

فرماندار شهرستان: خریدتضمینی گندم در دو بخش شهرستان پیش بینی شده وهرگونه خرید و فروش گندم در خارج از دستگاه های دولتی قاچاق است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اصفهان؛ علی ساعدی در جلسه کار گروه آب و خاک شهرستان با اشاره به اینکه خرید تضمینی گندم در بخش های قهدریجان و پیربکران پیش بینی شده گفت: با توجه به اینکه بالغ بر 3 هزار هکتار از زمین های زراعی شهرستان زیر کشت گندم رفته پیش بینی می شود امسال 15 هزار تن گندم از این مزارع برداشت شود.
وی با اشاره به اینکه با همکاری جهاد کشاورزی 2 هزار و 228 هکتار از مزارع گندم شهرستان علیه آفت سن #سم_پاشی شده گفت: از هفته آینده با اجرای طرح نظارت ویژه بر فعالیت فروشندگان سموم کشاورزی شهرستان تمام مراکز غیرمجاز فروش سم پلمپ خواهد شد.
فرماندار فلاورجان افزود: از نیمه دوم سال گذشته تاکنون بالغ بر 150 هزار پرنده خانگی در سطح شهرستان با کمک اداره دام پزشکی در دو مرحله علیه بیماری نیوکاسل واکسیناسیون شده اند.
برداشت گندم در فلاورجان از اواخر خرداد آغاز خواهد شد.

تمامی مراحل جمع آوری مطالب وب سایت شهر قهدریجان با همت و تلاش جمعی از جوانان شهر قهدریجان و با حمایت کمسیون فرهنگی شورای اسلامی قهدریجان صورت گرفته است.
امیدواریم بتوانیم با راه اندازی این وب سایت شما را در آشنائی بیشتر با این خطه افتخار آفرین از کشور عزیزمان یاری نمائیم.

    

حاضرین در سایت

ما 93 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پایگاه اطلاع رسانی قهدریجان

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به خبــرگزاری قهدریجــان می باشد .                     آخرین بروزرسانی بهار 1399

Top